NEDEN KÜTAHYAASTUR

Kütahyaastur Neden Yolculuk için seçilmeli dir ?

Günün şartlarında hizmet cıtasını daima üste cıkarmak olduğunu cok iyi bilen Kütahyaastur her zaman en iyi, en kaliteli hizmeti en uygun şartlarla yolcularımızla sağlamakla beraber sektörde farklılıklar yaratarak işbirliği yapmış olduğumuz teknoloji firmalara uzun vadeli ve güvenli hizmeti vermektir. Kütahyaastur,yolcularına değer veren ve onların menmuniyeti için gerekli herşey yerine getiren ender firmalardan biridir.Bütün araclarına tam periyodik bakımı yaptıran,deneyimli ve egitimli personeller ile çalışan,sunmuş olduğu bütün ikramları kontrol altında tutan ve hijyenik olmasına dikkat eden ve son model günü arcalarını filosuna katan bir firmadır

kütahya ya en-uygun-otobüs-bilet
kutahyaastur-otobus-seferleri

Kütahyaastur Otobüs Seferlerimiz ?

Hergün düzenli olarak hiç aksatmadan deneyimli bütün personellerimiz ile hizmetlerimiz devam etmektedir.Kütahya baglantılı olarak Ankara ve İstanbul seferleri aksatmadan devam etmektedir. Tavşanlı,Emet,Hisarcık ve Eskişehir seferlerimizde devam etmektedir.

Otobüs biletleri online bilet alma,şubeler ve bilet satış ofislerimizden tedarik edebilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz.Online üzerinden bilet aldığınız takdirde Kütahyaastur'un bütün avantajlarından yararlanabilirsiniz;ayrıca YolCard ile üye olduğunuz takdirde her yolculukda 10 puan kazanabilirsiniz 100 puana ulaştığınz tadkdirde bizden bedava yolculuk kazanırsınz

Kütahyaastur

Otobüslerimiz,her mevsim ve hava koşullarında,yolcu kabininde ideal sıcaklık ve nem koşulunu sağlayan güçlü bir klima sistemine sahip.Otobüslerimizde standart olarak yer alan hassas kontrollü klima,homojen ısı dağıtımı sağlarken,düşük ses seviyesiyle yolcularımızı rahatsız etmiyor.

Kutahya Astur Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği seyahatleriniz boyunca tüm mobil cihazlarınız ve kablosuz internet erişimi sağlayabilen cihazlarınız ile araç içerisinde bulunan kablosuz (wi-fi) internet bağlantısına erişim sağlayabilir tabletinizi, cep telefonunuzu,bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.

Güvenli ve konforlu Kutahya Astur Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği seyahatleriniz, her yolcu koltuğunun arkasında bulunan kişiye özel dokunmatik sayesinde artık çok daha keyifli. Birbirinden çeşitli film, oyun, TV ve daha birçok multimedya özelliğe sahip ekran içerikleri, her yaş grubuna ve tercihe uygun olacak şekilde özel olarak hazırlanıyor.

kutahyaastur-otobus-seferleri
Kutahyaastur

UCUZ VE UYGUN OTOBÜS BİLETİ TEMİNİ

kutahyaastur kutahyaastur

KONTAK

B.Istanbul Otogar No:9-10 Bayrampaşa / ISTANBUL
(0850) 532 00 66
info@gulenturizm.com.tr