BİLGİLENDİRME

OTOBÜS YOLCULUK ÖNCESİ


Eğer bir otobüs yolculuğuna çıkacaksanız ya da tatilinizde rotanız boyunca otobüs yolculuğu gerekecek ise tatile çıkmadan önce seyahatinizin güvenini ve konforunu planlamalı otobüs yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Otobüs yolculuğunuza çok aç başlamanız sağlıklı bir durum değil. Bu yolculuğunuz boyunca sürekli bir şeyler atıştırma hissiyatını beraberinde getirir. Ayrıca molalarda çok fazla ve ağır yemekler yemenize de yol açar. Çok tok olmanız ise sağlık açısından rahatsızlık hissi yaratabilir. Mideniz bulanabilir, ufak çaplı bir spazm ya da şişkinlik hissedebilirsiniz. Bu nedenle otobüs yolculuğunuza ne çok aç ne de çok tok bir şekilde başlayın. Yolculuğunuz esnasında sıkıldığınızda yanınızda getirdiğiniz bir kitap, tablet ya da kulaklık zamanın nasıl geçtiğini anlamamanız açısından birebirdir. Son dönemlerde teknolojinin de ilerlemesiyle birlikte, otobüs firmaları bu anlamda oldukça geniş seçenekler sunuyor. Ancak siz yine de yanınızda sizi oyalayacak şeyler bulundurun

en-uygun-otobüs-bilet

KEYIFLI OTOBÜS YOLCULUĞU


Uzun otobüs yolculuğu yapmak hem zorlayıcı, hem de keyifli olabilmektedir. Yapılan araştırmalar halen daha otobüs yolculuğunun en fazla tercih edilen seyahat etme şekli olduğunu göstermektedir. Otobüsün en fazla tercih edilen ulaşım aracı olmasının pek çok nedeni vardır.

Bir otobüs yolculuğunda vakit geçirmenin en iyi yolu muhabbet etmektir. Eğer imkânınız varsa gideceğiniz yere sevdiğiniz, muhabbet etmekten hoşlandığınız biri ile gitmenizi tavsiye ederiz. Yolculuk esnasında uyuyamamak pek çok kişinin ortak problemidir. Yolculuk sırasında rahat bir uyku için bir önceki geceden biraz uykusuz olmanız işinize yarayabilir. Özellikle de yolculukta uyku problemi yaşayanlar için en iyi vakit geçirme yolu müzik dinlemektir. MP3 çalarınızla ya da telefonunuz yardımıyla en sevdiğiniz müzikleri, gökyüzünü izlerken dinleyebilir, vakit geçirebilirsiniz. Pek çok otobüs firmasında yolculara Wi-Fi imkânı sunulmaktadır. Otobüsler de verilen bu Wi-Fi hizmetinden yararlanarak sınırsız internete girebilirsiniz.

en-uygun-otobüs-bilet

KÜTAHYAASTUR VE KÜTAHYA


Kütahyaastur en son teknolojilerle donatılmış otobüslerle yolcularımıza hizmet vermektedir. Araclarımızda koltuk arkası kişiye özel ekranlar ve sınırsız wifi hizmetleri verilmektedir. Bütün araclarımız 2+1 rahat koltuk ve konforludur.

Kütahya Kalesi
Kütahya Kalesi, Kütahya şehrinde Bizanslılar'dan kalma kale. Bizans imparatorları şehre hakim yüksek ve sarp bir tepe üzerine şato yaptırarak buraları burçlarla tahkim etmişler ve şatoyu iki kat sur içerisine almışlardır. Murat Dağı
Murat Kütahya ve Uşak illerinin en yüksek dağıdır. Uşak ve Kütahya illerinin doğal sınırını oluşturur. Murat Dağı güneyindeki Banaz Çayı ile Büyük Menderes nehrine; kuzeybatısındaki Murat Çayı ile Gediz nehrine olmak üzere Ege Denizi'ne su gönderir.
Çini Müzesi
Çini Müzesi, eski adıyla İmaret Mescidi, XV. yüzyıl Germiyan eseri. Germiyanoğlu II. Yakub Bey'in imaret mescidi, medrese, türbe, kütüphane ve hamam ile beraber yaptırdığı yapılardan tek ayakta kalanıdır. Medrese 1935 yılında yıktırılmıştır.

kutahya-en-uygun-otobüs-bilet
Ses Turizm

UCUZ VE UYGUN OTOBÜS BİLETİ TEMİNİ

mobil uygulama applestore mobil uygulama googleplayMobil Uygulama İndir

KONTAK

B.Istanbul Otogar No:9-10 Bayrampaşa / ISTANBUL
(0850) 532 00 66
info@gulenturizm.com.tr