KÜTAHYAASTUR VE OTOBÜS BİLET

UYGUN OTOBÜS BILETİ


Yazıhaneye gidip bilet almak zorunda olduğumuz günler geride kaldı. Artık online bilet alma şansımız olduğundan sıra bekleyip vakit kaybetmeden ve çok daha ucuza bilet bulabiliyorsunuz. Daha sonra yazdırarak ya da telefonunuzu kullanarak çok rahat bir şekilde o bileti kullanabiliyorsunuz.

Yolcularımız www.kutahyaastur.com.tr , mobil ve web uygulamarı üzerinden kolay ve rahat bir şekilde online bilet rezervasayon ve ucuz bilet temin edebilirsiniz. Kutahyaastur'in Mobil uygulaması, Android ve iOS marketlerde hemen indiriniz böylece indirimli ve uygun biletler artık bir tuş ile elinizde.. Yerinizden kalkmadan evinizden, ofisinizden kutahyaastur.com.tr web adresimizi kullanarak dilediğiniz koltuğu(cam kenarı-ön taraf) satın alabilirsiniz.üstelik sadece internet satışlarımıza özel indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

en-uygun-otobüs-bilet

YOLCU BAGAJI VE HAKLARI


TAŞINMAZLAR bölümünde belirtilmiş kurallara uymayan yolcularımızın uğrayabileceği maddi ve manevi zararlardan Kutahyaastur sorumlu tutulamaz. Kırılabilir eşya ve bozulabilir madde,Ticari değeri haiz menkul mal,Elektronik cihaz,Müzik aleti, Değerli eşya (para, mücevherat, ticari ve kıymetli doküman, pasaport, kimlik vb)

en-uygun-otobüs-bilet

Bagajınızı teslim ederken ve teslim alırken mutlaka bagaj kuponu alınız ve gerektiğinde ibraz ediniz. Bagaj kuponunda koltuk numaranızın doğru yazıldığını mutlaka kontrol ediniz. Her parça bagaj için ayrı kupon almalısınız. Bagaj kuponu olmayan bagajların sorumluluğu yolcumuza aittir. Bagajda değer beyanı yapılmamış kıymetli eşya (elektronik cihaz, mücevher vb) evrak hasar ve ziyan sorumluluğu yolcumuza aittir. Beyansız bagajlarınızın kaybolması durumunda firma sorumluluğumuz bilet fiyatının bir katı ile sınırlıdır. Her bir koltuğun bagaj limiti 30 kg ile sınırlıdır. 30 kg üzeri bagajlarınız ek ücrete tabidir Patlayıcı maddeler, ateşli silahlar, kesici aletler, zehirli kimyasal maddeler yasaklı ürünler olup yolcu beraberinde getiremez

KÜTAHYAASTUR SEFERLERİ


Kütahyaastur Ankara, İstanbul,Kütahya,Tavşanlı,Hisarcık ve Emet'dan Kütahya merkez ve Hisarcık, Emet ve Tavşanlı ilçelerine günlük seferler düzenlemektedir.

KÜTAHYAASTUR İLE KÜTAHYA’IN İLÇELERİNE OTOBÜS BİLETİ
Kütahya'nın güzide firmalarında biri olan Kütahyaastur Kütahya ve ilçeleri olan Hisarcık,Emet ve Tavşanlı'ya bağlantılı olarak Anakara, İstanbul, Eskişehir. Kütahya’ya seyahat eden misafirlerimizin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği Kütahya, otobüs bileti alan müşterilerinin zamanını, konforunu ve bütçesini her zaman ilk planda tutmaktadır. Bu yüzden siz değerli misafirlerimize Kütahya’nın ilçelerine de doğrudan seyahat imkanı sunuyoruz.YolCard kullanarak indirimli ve ücretsiz bilet avantajlarından yararlanabilirsiniz.

en-uygun-otobüs-bilet
Kutahyaastur

UCUZ VE UYGUN OTOBÜS BİLETİ TEMİNİ

kutahyaastur kutahyaastur

KONTAK

B.Istanbul Otogar No:9-10 Bayrampaşa / ISTANBUL
(0850) 532 00 66
info@gulenturizm.com.tr