AsturBlog

kutahya-istanbul otobüs bileti

KUTAHYAASTUR AVANTAJLARI

- Teknoloji'yi sizeler için takip eder ve ilk uygulayan firma olma gurunu yaşamaktadır. Yenilikçi uygulamaları ile öncü olma özelliğini koruyan Kütahyaastur Şehirlerarası Otobüs ilkeleriyle standartlarını belirler

- Konforlu seyahatlerin ve mutlu yolcunun temel kaynağının eğitimli personel olduğuna inanıyoruz.Bütün personellerimizi ailemizin bir parçası olarak görüyor ve iş-davranış eğitimlerini aksatmıyoruz.

- Güvenli bilet temini (3D Secruty) bu sistem sayesinde hem işyerleri,hemde kart sahipleri kart sahtekarlıgına karşı güvence altına alınmıştır.

- YolCard Firmamızın sunmuş olduğu çeşitli avantaj ve kampanyalardan yolcuların faydalanabilmeleri için oluşturmuş olduğu üyelik sistemidir. Bu üyelik sistemi sayesinde üye olan yolcularımız avantajlı koşullarda bilet satın alabilmektedir. Kampanyaları üyelerimize daha hızlı yolcumuz ile daha etkin iletişim kurulabilmektedir.

kutahyaotobüs bileti

KUTAHYAASTUR

Her zaman en iyi, en kaliteli hizmeti en uygun şartlarla yolcularımızla sağlamakla beraber sektörde farklılıklar yaratarak işbirliği yapmış olduğumuz teknoloji firmalara uzun vadeli ve güvenli hizmeti vermektir. Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile yolcularımız ile aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamaktır. Konforlu seyahatlerin ve mutlu yolcunun temel kaynağının kaliteli ve eğitimli personeller olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle tüm personellerimizi ailemizin bir parçası olarak görüyor ve iş-davranış eğitimlerini aksatmıyoruz. Kaptanlarımızın eylem ve davranışlarını işe alım sürecinden seyahat sonuna kadar dikkatle takip ediyor, güvenli seyahatlere gerekli tüm tedbirleri alıyoruz. Uzun yıllar süren tecrübemiz ile yolcularımıza konforlu seyahatin ayrıcalıklarını sunuyoruz. Yasal zorunluluk gereği ve şirketimizin güvenli seyahat prensibi doğrultusunda; filomuzdaki tüm araçlarımızın seyahat öncesi, seyahat anında ve sonrasında operasyonel takibi ve teknik altyapı kontrollerini düzenli olarak yapıyoruz.

Kutahyaastur

UCUZ VE UYGUN OTOBÜS BİLETİ TEMİNİ

kutahyaastur kutahyaastur

KONTAK

B.Istanbul Otogar No:9-10 Bayrampaşa / ISTANBUL
(0850) 532 00 66
info@gulenturizm.com.tr